Górnik Zabrze z nową umową sponsorską

Miejscowy klub piłkarski Górnik Zabrze podpisał nową umowę sponsorską. Związał się na okres dwóch lat z jedną z najpopularniejszych firm bukmacherskich w Polsce, a więc bukmacherem Superbet. W ramach umowy istnieje opcja jej przedłużenia o kolejne lata.

Zmiana sponsora na koszulkach Górnika Zabrze

Do tej pory w latach 2018-2021 na koszulkach lokalnego zespołu jako sponsor znajdował się inny bukmacher, a więc firma STS. Obecnie koszulki będą oznakowane logiem innego sponsora. Logotyp Superbet znajdzie się tuż pod numerami piłkarzy. Firma bukmacherska zaznacza, że nowa umowa z Górnikiem Zabrze opiewa na najwyższą kwotę sponsorską w całej Polsce. Warto dodać, że Superbet nawiązał współpracę już z czwartą drużyną ze Śląska. Jednak Górnik Zabrze jest dopiero pierwszą ekipą, która swoje mecze rozgrywa na poziomie Ekstraklasy.

Nowy logotyp na koszulkach jeszcze przed meczem z Lechem Poznań

W piątek 30 lipca odbędzie się spotkanie Górnik Zabrze-Lech Poznań. Jak dowiadujemy się z oficjalnych komunikatów, piłkarze wybiegną na boisko w trykotach, na których będzie już umieszczony logotyp Superbet. Oficjalnie całkowita wartość kontraktu nie została określona.

Firmy bukmacherskie w Polsce coraz częściej zaczynają się pojawiać na koszulkach piłkarskich. Takie rozwiązanie jest korzystne dla obu stron. Klub piłkarski może w ten sposób liczyć na naprawdę wysokie pieniądze w ramach podpisania umowy sponsorskiej. Z kolei bukmacher dzięki swojemu logotypowi na koszulkach najlepszych zespołów jest w stanie w jak najbardziej szeroki sposób dotrzeć do grupy swoich docelowych odbiorców.