Dwudniowy Turniej o Puchar Prezesa Górnika Zabrze

W Zabrzu odbędzie się turniej piłkarzy ręcznych. Szczypiorniści będą walczyć o cenne trofeum, jakim jest Puchar Prezesa Górnika Zabrze. W turnieju wezmą udział 4 drużyny. Pierwszy mecz odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 16:00. Z kolei finał turnieju zaplanowano na 14 sierpnia o godzinie 12:00.

Dwudniowy turniej szczypiornistów w Zabrzu

W ramach turnieju zgromadzeni kibice będą mogli obejrzeć cztery drużyny. Będzie to oczywiście zespół gospodarzy, a więc NMC Górnik Zabrze. Oprócz gospodarzy na turnieju zameldują się także zespoły Sandra Spa Pogoń Szczecin, Gwardia Opole oraz KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski. W pierwszym spotkaniu o godzinie 16:00 dnia 13 sierpnia zagrają zespoły Górnika Zabrze oraz Gwardii Opole. Z kolei w drugim meczu tego samego dnia o godzinie 18:00 Sandra Pogoń Szczecin zmierzy się z ekipą KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Kolejnego dnia, a więc 14 sierpnia odbędą się mecze finałowe. Wygrani swoich meczów z dnia poprzedniego zmierzą się w finale, który odbędzie się o godzinie 10:00. Z kolei o godzinie 12:00 dojdzie do starcia o 3. miejsce, w którym wezmą udział przegrani z meczów rozegranych dzień wcześniej.

Darmowy wstęp dla publiczności

Warto dodać, że kibice mogą wejść na trybuny całkowicie bezpłatnie. Organizatorzy proszą jednak o to, aby przestrzegać obecnie obowiązujące w kraju zasady sanitarne.