Planowane zamknięcie ulicy 3 Maja w Zabrzu

Już od środy 25 sierpnia kierowcy poruszający się po Zabrzu będą musieli liczyć się z dosyć sporymi utrudnieniami w ruchu drogowym. To wszystko za sprawą remontu przepustu nad rzeką Czarniawką. W ten sposób zamknięcie ruchu obejmować będzie główną arterię miasta północ-południe. Mowa oczywiście o ulicy 3 Maja, która będzie przez pewien czas nieprzejezdna.

Remont ulicy 3 Maja w Zabrzu

Mieszkańcy Zabrza oraz wszystkie osoby, które miały okazję przemieszczać się ulicą 3 Maja z pewnością wiedzą, że ruch na tej drodze jest spory. Dlatego zamknięcie tej drogi może spowodować ogromne utrudnienia w komunikacji miejskiej. Na szczęście prace remontowe rozpoczną się już w środę 25 sierpnia, dzięki czemu po ich ukończeniu jak najszybciej wszystko wróci do normy.

Przejazd ulicą 3 Maja w Zabrzu zostanie zablokowany z powodu remontu i przebudową przepustu nad rzeką Czarniawką. Odcinek, który będzie zamknięty znajduje się nieopodal parku Pileckiego. Z powodu zamknięcia ulicy 3 Maja i niemożności przejazdu, odpowiednie służby zorganizowały już objazd dla kierowców poprzez dzielnicę Makoszowy.