Lukas Podolski otrzymuje oferty z innych klubów

Wraz z końcem obecnego sezonu kontrakt Lukasa Podolskiego dobiega końca. W związku z tym zawodnik otrzymuje propozycje transferowe z innych klubów. Niektóre oferty wydają się bardzo kuszące dla Podolskiego.

Plotki na temat odejścia Lukasa Podolskiego z Górnika Zabrze

W pewnym momencie obecnego sezonu mówiło się, że Podolski może odejść z Górnika jeszcze przed zakończeniem obecnego sezonu. Teraz jednak wiadomo, że tak nie będzie. Sam Podolski zaznaczył, że do końca tego sezonu na pewno pozostanie w klubie.

Co więcej, menedżer Lukasa Podolskiego zapewnił, że gwiazda zabrzańskiego klubu jest w stanie podpisać kontrakt na przyszły sezon. Tak naprawdę wszystko ma być gotowe już od grudnia zeszłego roku, ponieważ wtedy ustalono szczegóły kontraktu. Jednak jak zaznacza sam menedżer Podolskiego, tamte grudniowe ustalenia zostały podpisane sercem, a nie na papierze. Dokumenty nie zostały podpisane, ponieważ wtedy dużo się działo. Klub miał spore zawirowania, piłkarze byli na obozie przygotowawczym w Turcji, stąd też na ten moment żadna umowa i kontrakt nie zostały podpisane. Jeśli dojdzie do podpisania nowego kontraktu pomiędzy Lukasem Podolskim a Górnikiem Zabrze, to kontakt zapewne obowiązywałby ponownie na jeden rok.

Dodaj komentarz