Start przedsprzedaży biletów na mecz Górnika Zabrze z Cracovią

We wtorek, punktualnie o godzinie 9:00, oficjalnie rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na najbliższy w sezonie mecz piłkarski, który odbędzie się na stadionie Areny Zabrze. Zawodnicy drużyny Górnika Zabrze stawią czoła swoim rywalom z Cracovii już 6 listopada. Bilety w przedsprzedaży dostępne są dla określonej grupy kibiców – posiadaczy karnetów, członków programu „GZxLP10” oraz osób, które uczestniczyły w poprzednim meczu z Rakowem Częstochowa.

Specjalna przedsprzedaż biletów na mecz z Cracovią, zaplanowany na 6 listopada o godzinie 19:00, została uruchomiona. Pierwszeństwo zakupu mają osoby posiadające karnety na bieżący sezon (zarówno na pojedynczą rundę, jak i cały sezon), członkowie programu lojalnościowego „GZxLP10” oraz kibice, którzy poparli swoją drużynę podczas ostatniego spotkania u siebie z Rakowem Częstochowa.

Proces sprzedaży biletów w ramach tej zamkniętej przedsprzedaży potrwa 72 godziny i jest podzielony na trzy etapy:

  • Na początku, tzn. od momentu startu sprzedaży, priorytet w zakupie mają posiadacze karnetów. Mogą oni nabyć dodatkowo do trzech biletów dla swoich przyjaciół.
  • Po upływie pierwszych 24 godzin od rozpoczęcia sprzedaży, czyli 25 października 2023 o godzinie 9:00, kolejna grupa – fanów z członkostwem „GZxLP10”, ma możliwość zakupu wejściówek. Każdy z nich może nabyć maksymalnie cztery bilety (wliczając bilet dla siebie).
  • Następnie, po upływie kolejnych 24 godzin (26 października 2023 o godzinie 9:00), możliwość zakupu biletów zostaje udostępniona osobom, które uczestniczyły w poprzednim spotkaniu z Rakowem Częstochowa. Ci kibice mogą zakupić najwyżej dwa bilety (włącznie z biletem dla siebie).

Warto zauważyć, że kontrola zamkniętej sprzedaży odbywa się jedynie na poziomie dostępu do meczu. Oznacza to, że osoby uprawnione do zakupu biletów mogą nabyć dodatkowe wejściówki dla osób, które na przykład nie były obecne na poprzednim meczu lub nie spełniają innych wymagań.

Dodaj komentarz