Nadchodzi wyjątkowy koncert karnawałowy dla dziadków w Filharmonii Zabrzańskiej

W obliczu nadciągających dni babci i dziadka, Filharmonia Zabrzańska planuje wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Ten specjalny koncert karnawałowy jest skierowany przede wszystkim do ukochanych dziadków, jako forma podziękowania za ich nieocenioną miłość i troskę.

Odbędzie się on 19 stycznia, zaczynając się o godzinie 18:00. Program koncertu to kwintesencja piękna muzyki klasycznej, zawierający najbardziej znane walce z całego świata. Zostały one skomponowane przez tak uzdolnione osobistości jak Weber, Strauss, Lehar, Waldteufel oraz Czajkowski. Wiodącą rolę na scenie będzie odgrywała Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zabrzańskiej, której batutę weźmie w swoje ręce ceniony dyrygent Ruben Silva.

Biuro sprzedaży biletów otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. W dniu koncertu dla ułatwienia publiczności, godziny funkcjonowania kas biletowych zostaną wydłużone – bilety będzie można nabyć między 8:00 a 20:00. Punkt sprzedaży biletów zlokalizowany jest na terenie Filharmonii Zabrzańskiej.