Zabrze powita Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich 6 lutego

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich pojawi się w Zabrzu 6 lutego, dając miejscowym mieszkańcom niepowtarzalną szansę na poszerzenie swojej wiedzy o dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Właśnie tego dnia, Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w Zabrzu we współpracy z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Katowicach zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Mobilnego Punktu. Sesja konsultacyjna odbędzie się między godziną 10:00 a 13:00 przy ulicy Powstańców Śląskich 3.

To wydarzenie to doskonała okazja dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i każdej osoby planującej realizację projektów finansowanych ze środków europejskich, do zdobycia niezbędnych informacji i porad. Specjaliści będą dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące możliwości uzyskania finansowania, procedury aplikacyjnej oraz kryteriów oceny projektów.

Inicjatywa ta jest częścią szerszego programu promującego świadomość funduszy UE wśród mieszkańców Zabrza. Mobilny Punkt Informacyjny nie tylko zapewnia dostęp do istotnych informacji, ale także umożliwia bezpośredni kontakt z ekspertami, którzy mogą pomóc w przekształceniu pomysłów w realne projekty.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji konsultacji. Spotkanie z Mobilnym Punktem Informacyjnym to krok ku realizacji własnych inicjatyw przy wsparciu funduszy europejskich.