Sala weselna w Zabrzu

Ślub i wesele to wspaniały czas, pełen radości i ciepłych wspomnień, jednak przygotowania do tej uroczystości rodzą wiele stresu. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dobra organizacja wesela jest całkiem nowym doświadczeniem i Młoda Para bardzo często nie wie, od czego zacząć przygotowania. Jednym z najważniejszych aspektów jest oczywiście dobór sali weselnej. Jak wybrać dobrą salę weselną? Sprawdź nasz poradnik!

Jak wybrać dobrą salę weselną – rzeczowy poradnik

1. Nie czekajcie, rezerwujcie salę weselną!

Czy wiesz, że rezerwacja sali na przyjęcie weselne zaczyna się nawet 2 lata wcześniej przed planowanym weselem? Dlatego nie zwlekajcie i zacznijcie poszukiwania takiej, która odpowiada Waszym wyobrażeniom i oczywiście liczbie gości.

2. Sprawdźcie dokładnie koszt wynajęcia sali weselnej

To jeden z kosztowniejszych aspektów wesela; nic dziwnego, że ważną rolę odgrywają tu kwestie finansowe. Często to one decydują o wynajęciu sali weselnej przez Młodą Parę. Analizując koszty wynajęcia sali sprawdźcie, czy oferowane są dodatkowe usługi, czyli:

  • dekoracje sali (kwiaty, balony, świece etc.)

  • menu i jego różnorodność oraz tzw. wiejski stół

  • słodki bufet: ciasta, słodycze

  • czy obowiązuje Was dodatkowa opłata za wniesienie własnego alkoholu

  • ile wynosi zaliczka

  • co jeśli liczba gości się zmniejszy

  • czy parking dla gości jest wliczony w cenę

3. Powierzcie organizację przyjęcia specjalistom

Doskonałe wesele to takie, na którym Nowożeńcy bawią sie równie dobrze, jak goście i nie stresują drobiazgami. Dlatego powierzcie się w ręce profesjonalistów, aby beztrosko cieszyć się najważniejszym dniem swojego życia i nie zaprzątając sobie głowy kwestiami organizacyjnymi. Ta opcja zawsze się sprawdza i oszczędza Wam wiele stresu! Przykładem idealnej organizacji oraz godziwej sali na wesele, jest np. sala weselna w Zabrzu – profesjonalna obsługa zorganizuje Ci zarówno kameralną, pełną elegancji, wykwintną uroczystość, jak i niesamowite, tematyczne wesele, które z pewnością zapadnie głęboko w pamięć zgromadzonych gości. Wesela w restauracji Zabrze Atmosfera to… dobra atmosfera oraz wspaniałe imprezy! Dla obsługi lokalu nie istnieje słowo “trudne”, dlatego przyjmuje najambitniejsze zadania!

4. Sprawdźcie oferowane menu

Muzyka i taniec to ważne elementy wesela, ale nie miej istotne jest oczywiście jedzenie, ponieważ to właśnie ono (do spółki z miłą, fachową obsługą) decyduje o udanym przyjęciu i oczywiście o zadowoleniu gości. Najlepsze sale weselne oferują całe bogactwo i różnorodność potraw, a dodatkowo nie zamykają się jedynie w sztywnych ramach weselnego menu: jeśli trzeba, przygotują potrawy specjalnie dla wegan i wegetarian, uwzględnią to, że goście mają alergie czyli ewentualne nietolerancje pokarmowe, chętnie przygotują menu tematyczne, regionalne i z różnych stron świata, a także oferują potrawy tradycyjne kuchni polskiej na najwyższym poziomie!