Nadchodzi Carbon Silesia Festival w Zabrzu

Wiele osób kocha okres wiosenno-letni przede wszystkim ze względu na możliwość brania udziału w plenerowych festiwalach. Wszyscy miłośnicy muzyki na pewno będą zainteresowani, które już niedługo odbędzie się w Zabrzu. Mowa o wydarzeniu jakim będzie Carbon Silesia Festival. Już w piątek, dnia 10 czerwca, w Zabrzu pojawią się gwiazdy muzyki elektronicznej. Warto zaznaczyć, że wydarzenie potrwa przez dwa dni i skończy się dopiero w niedzielny poranek.

Carbon Silesia Festival w Zabrzu

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w niezapomnianej zabawie do białego rana na pewno powinni zastanowić się nad wzięciem udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest Carbon Silesia Festival. W Polsce każdego roku odbywa się wiele festiwali muzycznych plenerowych. Jednak to właśnie nadchodzący festiwal w Zabrzu będzie wyjątkowy, ponieważ tutaj będzie można rozkoszować się przez cały czas nowoczesną muzyką elektroniczną. Wszyscy spragnieni nowoczesnych brzmień najwyższej jakości na pewno powinni rozważyć pojawienie się już w piątek i wzięcie udziału w Festivalu Carbon Silesia.

Jakie gwiazdy będzie można zobaczyć i posłuchać na Carbon Silesia Festival?

Podczas dwudniowej imprezy w Zabrzu nie mogło oczywiście zabraknąć głośnych nazwisk muzyki elektronicznej. Kogo dokładnie będzie można tego dnia posłuchać i zobaczyć na Carbon Silesia Festival? Wśród osób, które zaszczycą nas swoimi występami będą m.in. Coals, Holly Molly, Meg&Discox, Monilink, Olliee, Bass Astral, Satl, Contact, Last Robots, Adana Twins, Glowal, NTO, Glasse B2B Leon, Ros Adiction, Lensman&SO:MC, czy też Seba&Rbert Manos. Oczywiście są to jedynie zespoły, które wystąpią w piątek.

W sobotę natomiast zagrają dla publiczności: Pysh, Baasch, Discoteque, Atlvnta, Kraak&Smak, Private Press, Novika 2.0, Szafran, An On Bast, Vhyce, Beskres, Chino, Tumult Hands, iRobot, Ejeca, Gerd Janson, Catz’N Dgz.

Jak więc widać lista występujących jest naprawdę długa i na pewno warto pojawić się na festiwalu w Zabrzu, a nawet wziąć udział nie tylko podczas jednego dnia, jednak warto uczestniczyć w dwudniowej zabawie.