Zbliża się wspólne Grillowanie Poigrowe w Zabrzu

W sobotę, dnia 4 czerwca, na terenie kampusu uczelni znajdującego się przy ulicy Roosevelta 26 odbędzie się Poigrowe Grillowanie. Będzie ono oczywiście związane z tegoroczną imprezą studentów Śląskiej Politechniki. Jak co roku w całej Polsce organizowane są juwenalia, tak samo będzie i w Zabrzu, gdzie odbędą się tradycyjne Igry 2022.

Wspólne Grillowanie Poigrowe Zabrze 2022

Na tradycyjne Grillowanie Poigrowe zapraszają oczywiście zarówno Śląska Politechnika, jak i Miejski Urząd w Zabrzu. Zainteresowani mogą pojawić się już w najbliższą sobotę, dnia 4 czerwca, na teren parkingu Wydziału Biomedycznej Inżynierii.

Warto zaznaczyć, że tegoroczne Juwenalia Śląskiej Politechniki są wyjątkowe, ponieważ jest to impreza zorganizowana już po raz 65-ty. Mowa więc tutaj o 65-leciu. Jak co roku, tak samo i teraz taka impreza na pewno będzie świetną okazją do tego, aby można było się zintegrować z innymi uczestnikami imprezy, no i spędzić świetny czas na świeżym powietrzu. Na pewno podczas tego wydarzenia nie zabraknie popularnej muzyki, jak i atmosfery w stylu pikniku. W tym rok Poigrowe Grillowanie rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie trwać do około godziny 20:00. Na pewno warto pojawić się tam osobiście i zaznać tej wyjątkowej atmosfery.

W tym roku Juwenalia w końcu mogą odbyć się praktycznie w całej Polsce. W ostatnich latach ta wyjątkowa impreza musiała był wielokrotnie przekłada z oczywistych względów. Tym razem jednak jak informuje portal www.kwadransakademicki.pl, juwenalia odbędą się niemal w całej Polsce.