W Zabrzu zawitają artyści muzyczni w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki

W tym roku Wakacyjna Trasa Dwójki zahaczy również o Zabrze. Będzie więc to kolejne wydarzenie kulturalne, które odbędzie się w mieście. Do tej pory mieszkańcy mogą udać się m.in. na takie imprezy jak Summer Festival, Carnall Festival, czy też koncerty w Miejskim Ogrodzie Botanicznym i Szybie Maciej. Tak więc Wakacyjna Trasa Dwójki w Zabrzu to kolejne ważne wydarzenie muzyczne w mieście podczas tego okresu wakacyjnego.

Wakacyjna Trasa Dwójki w Zabrzu

Tegoroczne imprezy kulturalne w Zabrzu naprawdę rozpieszczają mieszkańców i turystów. Praktycznie co chwilę coś się tutaj dzieje. Tym razem Wakacyjna Trasa Dwójki to jednak wydarzenie, które będzie transmitowane w telewizji. W związku z tym już 21 sierpnia na antenie Telewizji Polskiej, a dokładniej na TVP 2, będzie można zobaczyć atrakcje i zabytki, które można podziwiać w Zabrzu. Jednak najważniejszy będzie z pewnością koncert muzyczny, który odbędzie się osiedlu Kopernika przy Zabrzańskim Kompleksie Rekreacji. Warto dodać, że Wakacyjna Trasa Dwójki pojawi się praktycznie w każdej części Polski. Ostatnio koncerty z TVP2 zawitały do Kielc, o czym więcej na www.kielceinformacje.pl. Z kolei teraz najbliższy koncert odbędzie się w Stężycy już w niedzielę, dnia 7 sierpnia.

Kto dokładnie pojawi się w Zabrzu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki?

No dobrze, a kogo dokładnie będziemy mogli na żywo zobaczyć w Zabrzu? Okazuje się, że tego dnia gwiazdami będą m.in. Stefano Terrazino, Dagmara Bryzek, Andrzej Rybiński, Power Play, Ryszard Makowski i Boys. Jako gwiazda wieczoru pojawi się Maryla Rodowicz. Warto dodać, że wszyscy zainteresowani uczestnictwem w tym wydarzeniu będą mogli wejść na teren imprezy za darmo, bowiem wstęp jest bezpłatny.