Tragiczny wypadek w Zabrzu

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło w Zabrzu, a dokładniej w dzielnicy Mikulczyce. W sobotę rano, mniej więcej o godzinie 5:00, samochód osobowy marki Renault wypadł z drogi i uderzył w betonowy mur. W wyniku tego uderzenia na miejscu zginął kierowca samochodu osobowego, a dwoje innych osób, które również podróżowały pojazdem zostały przetransportowane do szpitala.

Samochód wypadł z drogi na łuku drogi i uderzył w mur

Pierwsze informacje w sprawie sobotniego wypadku o poranku w dzielnicy Zabrza, Mikulczycach mówią, że kierowca samochodu osobowego marki Renault w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. To sprawiło, że samochód uderzył w betonowy mur. Był to mur należący do obiektu dawnego przedszkola. Od razu na miejscu pojawiły się służby bezpieczeństwa. Kierowca samochodu pomimo natychmiastowej reanimacji niestety zmarł. Z kolei dwójka pasażerów została przetransportowana do szpitala.

Kierowcy musieli zmagać się w tym miejscu z kilkugodzinnymi utrudnieniami w ruchu drogowym. Jednak już po godzinie 7:00 ta część zabrzańskich Mikulczyc była już przejezdna i ruch odbywał się normalnie.

Dodaj komentarz