Sezon motocyklowy rozpoczął się na dobre. Parana motocyklowa MotoStrefa Tourist

W sobotę, dnia 22 kwietnia, przy ulicy Roosvelta 81 w Zabrzu rozpoczęła się parada motocyklowa MotoStrefa Tourist. Wydarzenie zapoczątkowało sezon motocyklowy i oficjalnie motocykliści przywitali tegoroczny sezon w Zabrzu.

Mnóstwo motocyklistów na otwarciu sezonu motocyklowego

Fani motocykli mogli oficjalnie rozpocząć sezon motocyklowy. Pod Areną Zabrzę zgromadzili się motocykliści w licznej grupie. Łącznie było na pewno ponad 100 motocyklistów, którzy następnie wyruszyli w trasę. Pokonali oni trasę, która przebiegała przez szlak turystyki przemysłowej.

W tym roku organizatorzy po raz pierwszy zorganizowali imprezę, gdzie motocykliści mogli zwiedzać na motocyklu industrialne zabytki techniki. Ta forma rozpoczęcia sezonu i otwarcia sezonu motocyklowego była interesująca dla wielu uczestników. Zaznaczali oni, że możliwość wspólnego podążania od celu do celu sprawiło, że stworzyła się znakomita atmosfera.

Punktem pierwszym, który został zaliczony przez motocyklistów to Muzeum Górnictwa Węglowego. Ostatnim celem na trasie motocyklistów była Kopalnia Guido.

Dodaj komentarz