Przebieg i skutki kolizji w Zabrzu na skrzyżowaniu ulic Kalinowej i Leszczynowej

9 sierpnia w godzinach porannych doszło do zdarzenia drogowego o groźnym charakterze w mieście Zabrze. Na skrzyżowaniu dwóch ulic: Kalinowej i Leszczynowej nastąpiła stłuczka, w której uczestniczyły dwa pojazdy. Mimo zaistniałej sytuacji, żadna z osób znajdujących się na miejscu zdarzenia nie doznała obrażeń.

Kolizja miała miejsce na terenie zabrzańskiej dzielnicy Zaborze Północ. W wyniku tego incydentu, służby ratunkowe, takie jak straż pożarna oraz policja, natychmiast podjęły działania na miejscu zdarzenia. Jak informuje młodszy brygadier Wojciech Strugacz, oficer prasowy Komendy Straży Pożarnej w Zabrzu, działania te polegały na zabezpieczeniu terenu oraz usunięciu wycieku oleju pochodzącego z jednego z rozbitych pojazdów.

Mimo że nikt nie doznał obrażeń, konsekwencje kolizji były poważne. Kierowcy powinni więc unikać tej części miasta. Oficer prasowy informuje również, że droga jest obecnie nieprzejezdna, a jeden z samochodów został poważnie uszkodzony i czeka na odholowanie. Dopiero po usunięciu zniszczonego pojazdu służby będą mogły przystąpić do dalszych działań.

Nie jest jeszcze jasne, jak długo potrwają utrudnienia drogowe spowodowane tym zdarzeniem. Nie są również znane dokładne przyczyny tego wypadku. Policja będzie kontynuowała dochodzenie, aby wyjaśnić okoliczności i przyczyny tej stłuczki.

Dodaj komentarz