Zabrze Summer Festival 2023: Druga część festiwalu z udziałem Mezo i Verby

Przygotujcie się na drugą rundę Zabrze Summer Festival w tym roku. Scena umiejscowiona przed Centrum Handlowym Platan stanie się miejscem występów takich artystów jak Mezo i grupy Verba. Co ważne, wejście na to wydarzenie nie wiąże się z żadnymi kosztami.

13 sierpnia 2023 roku przewidziane są następne koncerty w ramach tegorocznego Zabrze Summer Festival. Gościnnie wystąpią na scenie sytuowanej na parkingu CH Platan takie gwiazdy jak Verba, Sumptuastic, Mezo, Farba i Jamal.

Start festiwalu jest zaplanowany na godzinę 16:00. Debiut na zabrzańskiej estradzie zrobi grupa Verba, która jest znana ze swojego unikalnego stylu muzycznego łączącego elementy house, elektro, jungle aż do popu.

Później nadejdzie czas na Sumptuastic, zespół mający w swoim dorobku sześć albumów i dwukrotne występy na Sopot Festival – w latach 2006 i 2007.

Kolejnym wykonawcą, który zaszczyci nas swoją obecnością na niedzielnej scenie przy CH Platan, będzie Mezo – laureat wielu prestiżowych nagród muzycznych takich jak Eska Music czy Viva Comet. Najbardziej znane kawałki tego artysty to „Sacrum” oraz „Ważne”.

Po nim widzowie będą mieli okazję posłuchać formacji Farba. Największą popularność przyniósł im singiel „Chcę tu zostać”, który do tej pory zgromadził ponad 58 milionów odsłon na YouTube.

Finałowy występ należy do Jamala, zespołu kreującego muzykę z pogranicza reggae, dancehall oraz niezależnej. Najbardziej rozpoznawalnym utworem tej grupy jest „Policeman”.

Oprócz wspomnianych występów, program Zabrze Summer Festival oferuje też wiele innych atrakcji. Między innymi koncerty lokalnych zespołów, różnorodne konkursy, miasteczko rozrywki z dmuchanymi atrakcjami oraz punkty gastronomiczne. Warto podkreślić, że dostęp do wszystkich tych atrakcji jest absolutnie darmowy.