17-latek z Zabrza podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką

Na terenie Zabrza, policja zatrzymała młodocianego mieszkańca, który jest oskarżony o maltretowanie swojej dziewczyny. Sytuacja stała się bardziej skomplikowana, gdy podczas jednego z konfliktów, młodzieniec zaatakował dziewczynę i ukradł jej pieniądze.

Zatrzymanie 17-letniego chłopaka miało miejsce w przeszłym tygodniu. Jego agresywne działania wymierzone były w 21-letnią partnerkę, z którą był w związku od maja do sierpnia bieżącego roku. W trakcie licznych spięć dochodziło do aktów przemocy zarówno fizycznej jak i psychicznej. W jednym z takich incydentów, napastnik zaatakował swoją byłą dziewczynę, przywłaszczając sobie jej środki finansowe.

Po zatrzymaniu, młodzieniec usłyszał zarzuty dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się nad ofiarą. Na czas prowadzonego postępowania, 17-latek został objęty policyjnym nadzorem. Obowiązuje go meldowanie się w wyznaczonym miejscu oraz zakaz kontaktu i zbliżania się do pokrzywdzonej dziewczyny. Konsekwencje jego działań mogą być poważne, bowiem grozi mu wyrok do 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz