Zabrzański Piknik Rodzinny – pełen atrakcji dzień na promenadzie przy Arenie Zabrze

Na zewnątrz Areny Zabrze, na promenadzie, w sobotę 7 października odbyło się wydarzenie, które przyciągnęło wiele rodzin – był to Zabrzański Piknik Rodzinny. Był to dzień pełen różnorodnych atrakcji oraz koncertów, które były jednym z głównych punktów programu. Na scenie pojawili się tacy artyści jak Karo Glazer, Myslovitz i Cleo, co zapewniło rozrywkę dla fanów różnych gatunków muzycznych.

Podczas pikniku nie zabrakło również licznych aktywności dla całej rodziny. Najmłodszych gości czekała możliwość odkrycia niesamowitej krainy wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo na terenie promenady przygotowano mnóstwo gier oraz dmuchańce, które dostarczyły mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Na pikniku pojawiła się też specjalna strefa dedykowana miłośnikom piłki nożnej. Można było w niej zagrać w piłkarzyki, spotkać zawodników lokalnego klubu piłkarskiego, a nawet zdobyć koszulki piłkarskie z autografami zawodników. Były też organizowane zajęcia z pierwszej pomocy, które miały na celu edukację najmłodszych uczestników imprezy.

Dodaj komentarz