Otwarcie przedsprzedaży biletów na mecz Górnika Zabrze kontra Raków Częstochowa

W dniu początku tygodnia, dokładnie o godzinie 10:00, rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na zbliżające się, kluczowe spotkanie piłkarskie w tym sezonie na Arenie Zabrze. Zawodnicy Górnika Zabrze będą mierzyć się z Rakowem Częstochowa 22 października. Przywilej wcześniejszego zakupu biletów jest przyznany dla tych, którzy są już posiadaczami karnetów, członków klubowego programu „GZxLP10” oraz osób, które uczestniczyły w ostatnim spotkaniu z Zagłębiem Lubin.

Właśnie rozpoczęło się specjalne okienko sprzedaży biletów na mecz przeciwko Rakowowi Częstochowa, który został zaplanowany na dzień 22 października (niedziela, godzina 17:30). Taka forma dystrybucji biletów jest dostępna tylko dla osób, które posiadają karnety na nowy sezon (zarówno na rundę, jak i całosezonowy), członków klubu „GZxLP10” lub tych, którzy byli obecni podczas ostatniego domowego meczu ligowego (ze Zagłębiem Lubin).

Zamknięta sprzedaż biletów jest aktywna przez trzy dni (72 godziny), gdzie na początek pierwszeństwo mają posiadacze karnetów (obojętnie czy na rundę czy na cały sezon). Mogą oni nabyć trzy dodatkowe bilety dla swoich znajomych. Po upływie 24 godzin od startu (10.10.2023 o 10:00) następna grupa, czyli kibice członkowie „GZxLP10”; mają możliwość zakupienia biletu dla siebie i trzech znajomych (łącznie 4 wejściówki). Po kolejnych 24 godzinach od momentu otwarcia sprzedaży dla członków „GZxLP10” – czyli 11.10.2023 o 10:00) osoby, które posiadały bilety na spotkanie z Zagłębiem Lubin, mogą kupić bilety wejściowe dla siebie i jednej osoby towarzyszącej (łącznie 2 wejściówki).

Weryfikacja zakupionych biletów podczas zamkniętej sprzedaży następuje tylko na poziomie dostępu do meczu, co oznacza, że osoby uprzywilejowane mogą zakupić dodatkowe bilety dla osób, które np. nie miały okazji być na poprzednim spotkaniu lub nie spełniają innego wymaganego kryterium.