Wypadki drogowe: Policja w Zabrzu poszukuje świadków atropelacji na ulicy Bytomskiej

Oficerowie policji z Zabrza prowadzą śledztwo dotyczące incydentu, który miał miejsce 2 stycznia 2024 roku o godzinie 18:54. Wypadek wydarzył się na ulicy Bytomskiej, na przejściu dla pieszych w pobliżu przystanku tramwajowego Hagera. Z relacji wynika, że nieznany kierowca białego samochodu osobowego typu kombi uderzył w 27-letniego mężczyznę, a następnie opuścił miejsce zdarzenia bez udzielenia pomocy.

Poszkodowany został natychmiastowo przetransportowany do najbliższego szpitala. Jego stan był na tyle poważny, że zagrażało mu życie, a obrażenia nóg, które odniósł w wyniku tego tragicznego incydentu, były bardzo poważne.

Policjanci apelują do potencjalnych świadków zdarzenia lub osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat jego okoliczności, aby skontaktowali się z Komendą Miejską Policji w Zabrzu. Każda informacja może okazać się kluczowa dla postępu śledztwa.

Zespół dochodzeniowy z Wydziału Kryminalnego zabrzańskiej komendy prowadzi czynności śledcze w tej sprawie. Wszelkie osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje odnośnie do niego, są zdecydowanie zachęcane do nawiązania kontaktu z policją.