Zabrzańskie Centrum Rozwoju Rodziny organizuje zajęcia sportowo-rekreacyjne dla rodzin

Znane w Zabrzu Centrum Rozwoju Rodziny, podejmuje nową inicjatywę w ramach projektu „Miasto Przestrzenią Rozwoju”. Tym razem centrum proponuje rodzicom i ich pociechom aktywne spędzenie czasu przez udział w różnorodnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Spotkania odbywają się w miejscowych placówkach edukacyjnych, a dokładnie w Zespole Szkół nr 10 noszącym imię prof. Janusza Groszkowskiego, mieszczącym się przy ulicy Chopina 26. Drugie z tych spotkań zaplanowano na 24 lutego, w sobotę, i potrwa od godziny 10:00 do 14:00. Organizatorzy ogłosili już nabór na te zajęcia.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 60, więc warto się pospieszyć. Kolejność zgłoszeń decyduje o przyjęciu na zajęcia.

Program zajęć sportowo-rekreacyjnych jest bardzo różnorodny. Uczestnicy będą mieli możliwość wypróbowania swoich umiejętności na ściance wspinaczkowej (dla dzieci powyżej szóstego roku życia), zmierzyć się w turnieju tenisa stołowego, skorzystać z zajęć fitness, spróbować swoich sił w szachach, zagrać w badmintona oraz bawić się w gry rodzinne. Organizatorzy przewidzieli również drobne poczęstunek dla uczestników.

Następne spotkanie odbędzie się 16 marca. Każdy termin wymaga oddzielnej rejestracji.

Zajęcia są częścią projektu „Akademia Witalności”, który jest cyklem wielotematycznych spotkań dla całych rodzin. Realizowane są one dzięki finansowaniu z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021, w ramach zadania „Miasto Przestrzenią Rozwoju”.