Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego na DTŚ w Zabrzu z dnia 11 kwietnia 2024 roku

Pełne zaangażowanie przejawiają stróże prawa z Zabrza, którzy nieustannie prowadzą dochodzenie dotyczące incidentu na drodze, który miał miejsce 11 kwietnia 2024 roku. Około godziny 19.35 na odcinku zabrzańskim Drogowej Trasy Średnicowej kierującej do Gliwic, doszło do kolizji. Nieznany sprawca, poruszający się pojazdem dostawczym, podczas przeprowadzania manewru zmiany pasa ruchu, uderzył w samochód marki Skoda. Po spowodowaniu zdarzenia, sprawca opuścił miejsce zdarzenia bez udzielania pomocy.

Apele o pomoc w ustaleniu szczegółów tego incydentu kierują funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tego incydentu, są proszone o jak najszybszy kontakt z policją. Wszelka pomoc może okazać się nieoceniona dla postępujących w tej sprawie funkcjonariuszy.

Potencjalni świadkowie mogą skontaktować się bezpośrednio z zespołem ds. wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu pod numerami telefonów 47 8543 200, 47 8543 267, lub zgłosić swoje informacje w najbliższej jednostce Policji.

Dodaj komentarz