Spotkajmy się na rodzinnej uciechzie w klimacie western – jutrzejszy piknik w Pro Horse Ranch

Nadchodzi wyjątkowy dzień dla miłośników jeździectwa i nie tylko. Już jutro, rodziny z Zabrza i okolic będą miały okazję cieszyć się dniem pełnym atrakcji na terenie Pro Horse Ranch, gdzie odbędzie się event w stylu western. To miejsce, położone w dzielnicy Biskupice, stanie się areną różnorodnych zabaw i konkurencji tematycznych. Dla dzieci przewidziano mnóstwo niespodzianek, które uprzyjemnią im ten dzień.

Organizatorzy są dumni, że nad tym wyjątkowym wydarzeniem patronat honorowy objęła prezydentka miasta Zabrze, Agnieszka Rupniewska. Jej obecność podkreśli rangę imprezy i na pewno przyciągnie dodatkowe rzesze uczestników.

Rozpoczęcie pikniku zaplanowano na godzinę 10:00. Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich chętnych, zarówno dla tych, którzy pragną aktywnie spędzić czas, jak i dla tych, którzy wolą bawić się jako widzowie. Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do obserwacji zawodów jeździeckich, które stanowić będą integralną część imprezy.

Miłośnicy sportów konnych będą mogli wziąć udział w konkurencjach typowych dla stylu western, takich jak skoki, pole bending, barrel racing czy polish cawboy race. Zawodnicy będą mieli okazję rywalizować i zdobywać cenne nagrody, a widzowie – kibicować swoim faworytom.