Podczas jarmarku barbórkowego w Zabrzu wystąpiła Roksana Węgiel

W niedzielę, dnia 5 grudnia, w Zabrzu odbył się jarmark barbórkowy. Z tej okazji na terenie Sztolni Królowa Złota odbył się koncert. Wśród gwiazd, które wystąpiły tego dnia, wystąpiła m.in. Roksana Węgiel. Zgromadzona publiczność bardzo entuzjastycznie przywitała wokalistkę, a następnie świetnie bawiła się podczas całego koncertu.

Występ Roksany Węgiel podczas jarmarku barbórkowego w Zabrzu

Jarmark barbórkowy jak co roku odbył się pod koniec roku w Zabrzu. Również i w tym roku publiczność mogła zgromadzić się przy akompaniamencie największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Koncert Roksany Węgiel był długo wyczekiwany przez wszystkich mieszkańców miasta Zabrze oraz osób biorących udział w wydarzeniu.

Wokalistka podczas koncertu zaprezentowała swoje największe hity muzyczne. Wśród utworów, które usłyszeli zgromadzeni były m.in. „Żyj”, „Anyone I Wand To Be”, czy też „Dobrze jest, jak jest”. Zgromadzona publiczność świetnie bawiła się podczas wykonywania największych hitów muzycznych przez wokalistkę.

Warto przypomnieć, że Roksana Węgiel pracę nad swoim talentem muzycznym rozpoczęła już w wieku 8 lat, kiedy to zaczęła pierwsze lekcje śpiewu. Niedługo potem uczestniczyła także w parafialnej scholi dziecięcej. W ostatnich latach wokalistka to także zwyciężczyni pierwszej edycji telewizyjnego programu „The Voice Kids”. Oprócz tego zwyciężyła ona również w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji Dziecięcej, który odbył się w 2018 roku. Ostatnio pojawiły się informację, że Roksana Węgiel mogłaby pojawić się na Fame MMA. Więcej o tym przeczytacie tutaj.