Młody mężczyzna dopuścił się kradzieży rozbójniczej w drogerii na terenie Zabrza

Mężczyzna w wieku 21 lat najprawdopodobniej trafi za kratki w wyniku popełnionych czynów w jednej z drogerii na terenie Zabrza. Według wstępnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Ukradł on dwie maszynki do golenia. Kradzież maszynek do golenia została zauważona przez ochroniarza, który próbował pojmać sprawcę, jednak ten w pewnym momencie wyciągnął nóż. Sprawcę kradzieży rozbójniczej schwytali jednak w końcu policjanci.

Kradzież rozbójnicza w Zabrzu

Do zdarzenia w zabrzańskiej drogerii doszło mniej więcej o godzinie 12:37 w piątek, dnia 8 kwietnia. Jak już wiemy, 21-latek dopuścił się kradzieży dwóch elektrycznych maszynek do golenia. Kradzież została zauważona przez ochroniarza, który starał się schwytać sprawcę, jednak ten wyciągnął nóż. Dlatego też sprawcy udało się uciec. Jednak nie na długo, ponieważ po niedługim czasie młody mężczyzna został odnaleziony i zatrzymany przez funkcjonariuszy z II Komisariatu Policji w Zabrza.

21-latek z Bytomia sprawcą kradzieży

Jak udało się ustalić, zatrzymanym w tej sprawie okazał się najprawdopodobniej 21-latek, który pochodzi z Bytomia. Podczas jego zatrzymania policjantom udało się znaleźć przy sprawcy skradzione przedmioty. Będą to niewątpliwie dowody w sprawie, które praktycznie przesądzą o winie młodego mężczyzny. Już niedługo sprawca usłyszy zarzuty, które będą dotyczyć popełnionej rozbójniczej kradzieży. Obecnie młody mężczyzna został tymczasowo aresztowany, a to ze względu na wydany wniosek śledczych biorących udział w tej sprawie.