Wypadek z udziałem motocyklisty na wiadukcie nad A4 w Zabrzu

Niebezpieczne zdarzenie drogowe miało miejsce we wtorek, dnia 19 kwietnia, na ulicy Chudowskiej w Zabrzu. Wypadek miał miejsce mniej więcej o godzinie 18:00. Udział w wypadku wzięli samochód osobowy oraz motocyklista. Ten drugi z powodu odniesionych obrażeń musiał zostać przetransportowany do szpitala.

Niebezpieczny wypadek w dzielnicy Kończyce

Na miejscu wypadku, a więc na wiadukcie nad autostradą A4 w dzielnicy Kończyce bardzo szybko pojawiły się służby bezpieczeństwa. Poszkodowanym została udzielona pomoc. Motocyklista biorący udział w wypadku drogowym musiał zostać przetransportowany do szpitala. Wszystko za sprawą obrażeń, które odniósł.

Motocyklista wylądował w szpitalu

Ratownicy medyczni zadecydowali, że motocyklista w wyniku odniesionych obrażeń musi zostać przetransportowany do szpitala. Według informacji ma on połamane kończyny dolne, a ponadto odniósł obrażenia w innych częściach ciała.

Z informacji, które udało się zebrać na ten moment wiemy, że prawdopodobnym winowajcą zdarzenia drogowego był kierowca samochodu osobowego. Najprawdopodobniej nie ustąpił on pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi, w momencie gdy skręcał na autostradę w stronę Wrocławia. W wyniku tego doszło do zderzenia z motocyklistą poruszającym się na motocyklu marki Kawasaki. Warto dodać, że zarówno kierujący samochodem osobowym, jak i motocyklista mają po 38 lat. Kierowcy przejeżdżający tą drogą musieli przez pewien czas borykać się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

Kierowcy już powinni bacznie zważać na drogach na motocyklistów. Sezon motocyklowy się już rozpoczął. Oficjalne rozpoczęcie odbyło się m.in. w Siedlcach – więcej na www.siedlceinfo.pl.