Zderzenie dwóch samochodów osobowych na Drodze Krajowej nr 88

Niebezpieczne zdarzenie drogowe miało miejsce w piątek, dnia 29 kwietnia na Drodze Krajowej nr 88. Dokładnie to na 27 kilometrze drogi między zjazdem na Mikulczyce a zjazdem na Biskupice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przez pewien czas z powodu wypadku trwały tam utrudnienia w ruchu drogowym.

Dwa samochody osobowe brały udział w zderzeniu na Drodze Krajowej nr 88

Nawet tragicznie mógł skończyć się wypadek drogowy, do którego doszło w ostatni piątek kwietnia. Dnia 29 kwietnia mniej więcej w południe doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, w wypadku drogowym brały udział dwa samochody osobowe. Jednym z samochodów był pojazd marki Renault, z kolei drugim samochodem był pojazd marki Ford.

Na ten moment ustalono, że prawdopodobnym sprawcą wypadku był kierowca samochodu osobowego marki Renault, który jadąc ze strony Gliwic w stronę Bytomia w pewnym momencie po prostu zjechał na przeciwległy pas ruchu, a tam doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki Ford. W obu przypadkach kierującymi były najprawdopodobniej kobiety. Oprócz osób zasiadających za kierownicą w obu samochodach nie było więcej pasażerów.

Osoby kierujące zostały przetransportowane karetką do szpitala

Na miejscu zdarzenia od razu pojawiła się policja, służby porządkowe oraz zespół ratownictwa medycznego. Kobiety, które kierowały oboma pojazdami zostały przetransportowane do szpitala. Na ten moment nie znamy więcej szczegółowych informacji na temat ich stanu zdrowia. Z powodu zdarzenia drogowego, Droga Krajowa nr 88 miała być w tym miejsca nieprzejezdna aż do godziny 13:15.

Dodaj komentarz