Bójka i strzelanina na terenie Zabrza

W sobotę, dnia 24 czerwca, w Zabrzu doszło do bójki, podczas której padły strzały. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została postrzelona, a trzy osoby ranne. Policja zatrzymała uczestników tego zdarzenia i już niedługo mają oni usłyszeć zarzuty od prokuratora.

Strzały i bójka z użyciem siekiery

Na ten moment nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów tego zdarzenia. Wiadomo tylko i wyłącznie tyle, że dwóch mężczyzn było napastnikami i na miejsce zdarzenia przyjechali oni chwilę wcześniej swoim samochodem osobowym. Mężczyzna, który został zaatakowany otrzymał strzał w głowę z broni. Była to jednak broń czarnoprochowa i na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. W związku z tym mężczyzna postrzelony został już zwolniony do domu ze szpitala.

Postrzał w głowę z broni czarnoprochowej i atak siekierą oraz kijem bejsbolowym

Postrzelony mężczyzna nie uczestniczył w dalszej bójce, jednak w całą sytuację wplątał się kolejny mężczyzna, który walczył z napastnikami przy użyciu siekiery i kija bejsbolowego. Z tego powodu wszyscy trzej mężczyźni odnieśli obrażenia. Policja oczywiście prowadzi cały czas czynności mające na celu wyjaśnić całą tę sytuację. W wyniku prowadzonego śledztwa funkcjonariusze przeszukali mieszkanie jednego z napastników i znaleźli tam trzy kolejne rewolwery, podobne do tego, którym napastnicy postrzelili mężczyznę. Oprócz tego policjantom udało się także w całej tej sprawie zabezpieczyć narkotyki. Niebawem na światło dzienne powinno wyjść więcej szczegółów w całej tej sprawie.