Nowy sklep kibica Górnika Zabrze w Centrum Handlowym Platan

Górnik Zabrze otworzył nowy sklep kibica, który znajduje się w Centrum Handlowym Platan. Warto przypomnieć, że kibice dotychczas mogli kupować pamiątki związane z klubem jedynie w sklepie stacjonarnym na pasażu Areny Zabrze, a także w internetowym sklepie. Teraz od piątku, dnia 1 lipca taka możliwość istnieje również w galerii handlowej Platan.

W sklepie Górnika Zabrze w galerii Platan znajdziemy pełny asortyment

Kibice, którzy będą chcieli zrobić zakupy w sklepie Górnika Zabrze znajdującym się w Centrum Handlowym Platan będą mogli naprawdę znaleźć tam wszystko. Począwszy od t-shirtów, koszulek polo, spodni, bluz, aż po akcesoria typu smycze, maskotki, torby, szaliki, szklanki, a nawet breloki. Oczywiście w sklepie znajdziemy odzież Górnika Zabrze zarówno w wersji męskiej, damskiej, jak i dziecięcej. Ponadto znajdziemy tam również koszulki meczowe drużyny z Zabrza.

Promocje dla klientów nowego sklepu Górnika Zabrze

Z okazji otwarcia nowego sklepu Górnika Zabrze z Centrum Handlowym Platan, klub przygotował liczne promocje dla kibiców. Już pierwszego dnia wszyscy zainteresowani mogli nabyć tam drużynowe koszulki meczowe Hummela w cenie niższej o 10 procent. Na kolejne dni przygotowane zostały inne promocje. Warto dodać, że teraz można też otrzymać pamiątki Górnika Zabrze w okolicy nowego sklepu, ponieważ w ramach akcji promocyjnej rozdaje je hostessa. Dodajmy, że nowy punkt sklepu pamiątek drużyny Górnika Zabrze czynny jest tak samo jak cała galeria handlowa Platan, a więc w godzinach od 9:00 do 21:00.

Dodaj komentarz