Zakończono remont basenu Aquarius Kopernik

Wszyscy fani pływania i rozrywek wodnych mogą już od dzisiaj korzystać z basenu Aquarius Kopernik. Obiekt został otwarty właśnie dzisiaj, dnia 11 lutego, kiedy to zakończył się jego remont. Warto dodać, że remont i co za tym idzie zamknięcie tego miejsca było konieczne, ponieważ należało przeprowadzić niezbędne modernizację, aby obiekt mógł w dalszym ciągu funkcjonować w bezpieczny sposób.

Remont basenu Aquarius Kopernik zakończył się

W końcu można korzystać z basenu Aquarius Kopernik w Zabrzu. W takich słowach z całą pewnością można powiedzieć o w zasadzie przedłużającym się remoncie basenu. Basen, który mieści się przy alei Korfantego 18 miał tak naprawdę zostać otworzony znacznie szybciej, jednak ciągle się coś przedłużało. Teraz jednak jest już on dostępny dla wszystkich chętnych.

Warto dodać, że podczas remontu wykonano wiele prac. Mowa tutaj m.in. o wymianie wentylacyjnej centrali i wkładów filtracyjnych, czy też o likwidacji wszelkich pęknięć, które znajdowały się na terenie basenu. Oprócz tego odświeżono także wiele pomieszczeń takich jak sauna, czy też łazienki basenowe i wykonano wiele innych potrzebnych prac.