Tragiczny wypadek na autostradzie A4 koło Zabrza. Kierowca samochodu dostawczego nie żyje

W pewnym smutnym dniu we wrześniu, a dokładniej mówiąc 19-tego, w okolicach południa, doszło do dramatycznego zdarzenia drogowego na autostradzie A4, na odcinku znajdującym się w pobliżu Zabrza. Niespodziewane i tragiczne wydarzenie pochłonęło życie kierowcy samochodu dostawczego, który niestety zdecydował się na nieszczęsny manewr, polegający na wjechaniu w ciężarówkę.

Całe zdarzenie miało miejsce dokładnie w wtorek, 19-wego września, mniej więcej o godzinie dwunastej. Miejsce tych dramatycznych wydarzeń to 318 kilometr autostrady A4, nieopodal węzła Sośnica, zlokalizowanego na pasie prowadzącym do Katowic. Tragedia rozegrała się, gdy samochód dostawczy uderzył bezpośrednio w tylną część pojazdu ciężarowego. Niestety, pomimo starań służb medycznych, nie udało się uratować życia kierującego busem.

Po zaistnieniu wypadku, na miejsce natychmiastowo przybyły wszystkie dostępne służby ratunkowe. Niestety, przez pewien czas autostrada była całkowicie zablokowana. Wszystkie te nieszczęsne okoliczności przyczyniły się do powstania utrudnień w ruchu, które mogły potrwać aż do około godziny piętnastej.