Zabrze w Twoim telefonie. Aplikacja mobilna dla mieszkańców i turystów

Urząd Miasta Zabrze z entuzjazmem promuje swoją aplikację mobilną – „Zabrze w sercu Śląska”. Ta bezpłatna platforma jest idealnym przewodnikiem dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o mieście. Jest to źródło cennych informacji zarówno dla turystów, jak i mieszkańców, które oferuje wgląd w turystykę, kulturę, atrakcyjne miejsca do odwiedzenia i wydarzenia w mieście.

Potrzebujesz praktycznych informacji na temat parkowania, szpitali, aptek, urzędów czy transportu publicznego? A może interesują Cię zabytki, restauracje, noclegi, parki, fontanny czy nawet koła i stowarzyszenia dla seniorów? Niemal wszystko można znaleźć w tej aplikacji. „Zabrze w sercu Śląska” jest prawdziwą skarbnicą informacji o tym dynamicznym mieście.

Odseparowane sekcje gastronomiczne i noclegowe są idealnym przewodnikiem zarówno dla zwiedzających, jak i stałych mieszkańców miasta. Dodatkowo baza obiektów sportowych i rekreacyjnych zachęca do spędzania aktywnego czasu wolnego. Aplikacja uwzględnia również specjalne sekcje dla dzieci i seniorów, ułatwiając dostęp do informacji dla tych grup wiekowych.

Aplikacja udostępnia atrakcyjne trasy turystyczne, zarówno piesze, jak i samochodowe. Umożliwia śledzenie śladów modernistycznej architektury oraz zabytków techniki.

Co więcej, aplikacja funkcjonuje jako najbardziej aktualny kalendarz imprez w Zabrzu, obejmujący wydarzenia sportowe, rekreacyjne i kulturalne. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi odnalezienie interesujących informacji jest szybkie i proste. Aplikacja wykorzystuje także lokalizację GPS, dzięki czemu użytkownik może łatwo zlokalizować wybrane obiekty i wydarzenia.