Tragiczny wypadek na placu budowy w Zabrzu – Rokitnicy

Przykra sytuacja miała miejsce w ostatni czwartek, 28 września, w jednej z zabrzańskich dzielnic o nazwie Rokitnica. Wydarzył się tam pechowy incydent na terenie placu budowy, który znajdował się przy ulicy Alfonsa Zgrzebnioka. Bez zwłoki na miejsce został skierowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śledztwo w sprawie tego niefortunnego zdarzenia jest prowadzone przez policję.

28 września, w owym czwartkowym dniu, nieszczęśliwy wypadek spotkał 45-letniego pracownika na jednym z placów budowy zlokalizowanym przy ulicy Alfonsa Zgrzebnioka w Rokitnicy, dzielnicy Zabrza. Mężczyzna ten spadł z dużej wysokości, co spowodowało konieczność natychmiastowego wezwania służb ratunkowych. Z powodu poważnych obrażeń mężczyzna został przewieziony do szpitala. Trwają badania mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego nieszczęśliwego incydentu.

Po dotarciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz wykonaniu początkowych badań poszkodowanego, ze względu na stopień i rozległość obrażeń, podjęto decyzję o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ten z kolei przewiózł rannego do szpitala. Na terenie, gdzie doszło do wypadku, funkcjonariusze policji wraz z technikiem kryminalistyki przeprowadzili odpowiednie czynności, które mają na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Dodaj komentarz