Wirtualny Punkt Porad dla Biznesu na Politechnice Śląskiej współpracuje z Miastem Zabrze

Rozpoczął działalność wirtualny punkt porad dla biznesu. Jest on efektem współpracy pomiędzy Wydziałem Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Miastem Zabrze oraz Centrum Inkubacji i Transferu Technologii.

Założyciele serdecznie zapraszają przedsiębiorców oraz osoby z zamiarem rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej do skorzystania z bezpłatnych porad udzielanych przez specjalistów. Baza ekspertów liczy kilkadziesiąt osób, w tym doktorantów, adiunktów i profesorów. Na chwilę obecną, to głównie pracownicy Wydziału Organizacji i Zarządzania, ale planowane jest poszerzenie kadry doradców o pracowników innych wydziałów Politechniki Śląskiej oraz podmiotów, które z nami współpracują.

Eksperci z Punktu Porad dla Biznesu udzielają porad w następujących dziedzinach: BHP i środowisko pracy, innowacje, badania i rozwój, wprowadzenie nowego produktu lub usługi, technologie informatyczne w biznesie, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse i inwestycje, jakość produkcji i usług, transport, spedycja oraz logistyka, zarządzanie projektami, nowoczesne narzędzia marketingowe, modele biznesowe oraz audyty i szkolenia.

Punkt Porad dla Biznesu wyposażony jest w inteligentną wyszukiwarkę. Dzięki odpowiednio przygotowanej bazie danych ekspertów, wyszukiwarka umożliwia użytkownikowi znalezienie optymalnego doradcy do rozwiązania danego problemu lub zaprezentowania optymalnego rozwiązania na podstawie bazy najczęściej zadawanych pytań dotyczących problemów biznesowych.

Dodaj komentarz