Znalezienie ludzkich szczątków w lesie gminy Mstów – śledztwo w toku

W miniony weekend, dokładnie w sobotę, stwierdzono niepokojące odkrycie w terenie leśnym na terenie gminy Mstów. Spacerowicz natrafił na szczątki człowieka, które uległy znacznemu rozkładowi. Wydarzenie to zostało potwierdzone przez aspiranta sztabowego Barbarę Poznańską, pełniącą funkcję oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, która przekazała informacje PAP w niedzielę.

Komunikat o niezwykłym znalezisku wpłynął do Komendy Miejskiej Policji około 17:30. Szczegóły wydarzenia posegregowała Barbara Poznańska, jako głos Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. W miejscowości Żuraw, przynależnej do gminy Mstów, osoba spacerująca po lesie natknęła się na coś, co później okazało się być ludzkimi szczątkami. Po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci udali się na miejsce i potwierdzili prawdziwość meldunku.

Policja pod kierownictwem prokuratorów przystąpiła do pracy na miejscu znalezienia szczątków – dodała Poznańska. Szczątki zostały zabezpieczone i przekazane do dalszej analizy. Prokurator będzie teraz dążył do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia oraz ustalenia, co dokładnie miało miejsce – poinformowała rzecznik.

Dodaj komentarz