Decyzyjne X edycji Zabrzańskich Dni Anioła w III Liceum Ogólnokształcącym

W ostatni piątek, 15 grudnia, w III Liceum Ogólnokształcącym w mieście Zabrze miało miejsce dziesiąte jubileuszowe wydarzenie pod nazwą Zabrzańskie Dni Anioła. To niezwykłe wydarzenie pozwala uczniom i absolwentom tej placówki na prezentację swoich zdolności artystycznych. Częścią tego niecodziennego koncertu są także aukcje, na których sprzedawane są prace stworzone przez utalentowanych uczniów, nauczycieli oraz różne dary od innych twórców i sponsorów.

Na przestrzeni wieczoru zarówno uczniowie jak i absolwenci zaangażowani byli w prezentowanie swoich talentów poprzez krótkie skecze, choreografie taneczne czy też utwory muzyczne – zarówno wokalne, jak i instrumentalne. Ale ten wieczór był nie tylko okazją do podziwiania zdolności młodych ludzi, ale także okazją do zakupu jedynych w swoim rodzaju prac wykonanych przez uczniów naszej placówki na licytacjach.

Środkiem zainteresowania były również stoiska kiermaszowe pełne świątecznych dekoracji, które można było nabyć. Była to doskonała okazja do zakupu oryginalnych ozdób, które mogły stać się wyjątkowym dodatkiem do świątecznego wystroju domu.

W uroczystości udział wzięły takie osoby jak prezydent miasta Zabrze – Małgorzata Mańka-Szulik, przewodnicząca Rady Miasta Zabrze – Łucja Chrzęstek-Bar, a także nauczyciele, uczniowie i ich rodzice.