Aquarius Kopernik w Zabrzu świętuje swój 10. rok działalności

Przy Al. W. Korfantego 18 w Zabrzu, w miniony weekend, obchodzono jubileusz 10-letniej działalności sportowo-rekreacyjnego obiektu Aquarius Kopernik. Z tego powodu, Zabrzański Kompleks Rekreacji zorganizował szereg atrakcji dla swoich gości.

Z okazji dziesięciolecia istnienia, Aquarius Kopernik, powszechnie znany jako mekka miłośników aktywności fizycznej i relaksu nad wodą, zaoferował swoim klientom bilety w promocyjnej cenie. Uroczystość rozpoczęła się od zapierającego dech w piersiach spektaklu, gdzie ogień tańczył na wodzie pod światłem efektownych reflektorów. Ale to nie koniec – przygotowano również wiele innych atrakcji, takich jak: imponujący tor przeszkód na basenie sportowym, mobilną saunę, podgrzewaną balie, strefę SPA i zabawę w kuli.

Pierwszy raz drzwi kompleksu sportowo-rekreacyjnego Aquarius Kopernik otwarto dla klientów w 2014 roku. Do dyspozycji gości jest sześciotorowy basen o wymiarach 16×25 metrów z widownią mogącą pomieścić ponad 100 osób. Dodatkowo, obok basenu znajduje się strefa rekreacyjna z grotą sztucznej fali i gejzerem wodnym. Dla najmłodszych przygotowano brodzik z fontanną. W głównej hali kompleksu zamontowane są również dwa baseny jacuzzi, a dla tych pragnących relaksu, w części SPA dostępne są sauny suche i parowe.