Zabrzańska Policja poszukuje świadków incydentu drogowego

W Zabrzu, funkcjonariusze miejscowej formacji policyjnej prowadzą postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności incydentu drogowego. Wspomniane zdarzenie miało miejsce 4 kwietnia 2024 roku, dokładnie o godzinie 4:10, na trasie DTŚ w kierunku Gliwice. Konkretnie, doszło do niego przy zjeździe Zaborze. W wyniku tego zdarzenia, pozostawiony na jezdni obiekt spowodował uszkodzenie pojazdu osobowego.

Jednostka Policji w Zabrzu apeluje do wszystkich potencjalnych świadków tego zdarzenia oraz osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące omawianych okoliczności. Każda osoba, która może przyczynić się do rozwiązania tej sprawy, jest gorąco zachęcana do skontaktowania się ze zbierającym dowody zespołem zabrzańskiej komendy.

Wszystkie czynności związane z tym przypadkiem są prowadzone przez doświadczone siły policyjne z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat opisanego wyżej incydentu lub ma jakąkolwiek wiedzę o okolicznościach tego zdarzenia, jest proszony o bezpośredni kontakt. Można to zrobić dzwoniąc na nr telefonu 47 8543 200 lub 47 8543 267, albo zgłaszając się osobiście do najbliższej jednostki Policji.

Dodaj komentarz