Uczestnicz w darmowych zajęciach jogi w otoczeniu przyrody Miejskiego Ogrodu Botanicznego w Zabrzu

Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu stwarza możliwość dołączenia do bezpłatnych lekcji jogi na wolnym powietrzu, dostępnych dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Zajęcia odbędą się w nadchodzącą sobotę (15 czerwca) o 11:15 rano. Miejsce to nic innego jak malownicze tereny Ogrodu Botanicznego zlokalizowanego przy ulicy Piłsudskiego numer 60 w Zabrzu. To wydarzenie jest otwarte dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w jodze – nie ma znaczenia jak długo ktoś uprawiał tę dyscyplinę czy jakie ma lata. Jedynymi rzeczami, które uczestnicy powinni przynieść ze sobą, to mata do jogi, koc lub ręcznik do położenia na trawie, nakrycie głowy chroniące przed słońcem oraz butelka z wodą. Sama sesja jogi potrwa mniej więcej godzinę.

Jakiekolwiek opłaty za udział nie są pobierane, chociaż bilet wstępu do Ogrodu Botanicznego jest wymagany. Jeśli aura się pogorszy i warunki pogodowe okażą się niekorzystne, lekcja jogi zostanie odwołana. Aktualne informacje na ten temat będą dostępne u organizatora wydarzenia.