Otwarcie IV edycji Carnall Festivalu – muzyczny festiwal pełen atrakcji!

Strefa kultury Carnall Sztolni Królowa Luiza, będąca jednym z najbardziej wyrazistych symboli przemysłowego charakteru kraju, zakwitła ponownie dźwiękami muzyki. Ostatnia niedziela była początkiem czwartej edycji Carnall Festivalu, który potrwa aż do końca wakacji, oferując szereg niezapomnianych muzycznych przeżyć. Zgodnie z programem, zostaną przeprowadzone cztery koncerty.

Orszak otwierający festiwal odbył się 7 lipca. Gościom zaprezentowały się Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. Kolejna propozycja dla miłośników muzyki to koncert 21 lipca, podczas którego wystąpią trzej czołowi polscy przedstawiciele sceny rapu i hip-hopu – Fisz Emade i O.S.T.R. Trzeci koncert, który odbędzie się 4 sierpnia, zgromadzi na scenie Patrycję Markowską i Oskara Cymsa. Zwieńczeniem festiwalu będzie koncert 25 sierpnia, z udziałem Young Igi, Otsochodzi i Darii Zawiałow.

Każdy z planowanych koncertów rozpocznie się od występu Orkiestry Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Latem w strefie kultury nie zabraknie również imprez tanecznych, więc zapraszamy do śledzenia naszych profilów na mediach społecznościowych. Przy zakupie biletu na niedzielny koncert, otrzymacie Państwo dostęp do dodatkowej atrakcji – DJ’SET „Świeże Brzmienie”, to jest impreza taneczna pod gołym niebem na Strefie Carnall! która trwa od 20:00 do 02:00, dnia następnego po koncercie.