Kolejny oprawca w areszcie

Policja pracują w Zabrzu ma cały czas ręce pełne roboty. Niedawno udało im się ująć mężczyznę, który znęcał się zarówno w sposób psychiczny jak i fizyczny nad swoją konkubiną oraz jej pociechami. Na chwilę obecną znajduje się on w areszcie, aby policja bez większych problemów mogła prowadzić śledztwo oraz zbierać potrzebne w sprawie dowody. Już na samym wstępie warto zaznaczyć, że mężczyzna w przeszłości miał już problemy za używanie siły wobec innych. Właśnie z tego powodu w sądzie otrzyma traktowanie jako recydywista.

Koszmar kobiety przybierał na sile każdego dnia. Przez przeszło rok musiała codziennie wysłuchiwać awantur, wyzwisk oraz gróźb. Oprócz tego była regularnie bita, popychana i szarpana, co niestety musiały oglądać dzieci kobiety.

Na szczęście odezwała się w niej wola walki i zdecydowała się przerwać milczenie. Odważna decyzja sprawiła, że policja z Zabrza wykonała natychmiastową interwencję. Oprawca znajduje się w areszcie i szybko z niego nie wyjdzie. Warto mieć na uwadze, że maksymalny wyrok, który może otrzymać recydywa za tego typu zachowanie to 12 lat więzienia.