Górnik Zabrze z nową umową sponsorską

Grupa Kapitałowa Węglokoks S.A. podpisała z Górnikiem Zabrze nową umowę sponsorską. Będzie ona obowiązywała do zakończenia sezonu 2022/23. Jest to już kolejna umowa, która została zawarta pomiędzy obiema stronami. Przypomnijmy, że współpraca rozpoczęła się w styczniu 2020 roku.

Współpraca Górnika Zabrze z Grupą Kapitałową Węglokoks S.A.

Umowa o przedłużenie współpracy sponsorskiej pomiędzy Górnikiem Zabrze a Grupą Kapitałową Węglokoks S.A. została podpisana na uroczystym spotkaniu. Odbyło się ono w czwartek 23 grudnia. Na mocy umowy sponsorskiej klub z Zabrza będzie otrzymywać oczywiście liczne benefity finansowe. Jednak dokładne liczby dotyczące finansów zostały zachowanie w tajemnicy.

Bezpieczeństwo i płynność finansowa na kolejne lata dla zabrzańskiego klubu

Podpisanie umowy sponsorskiej na kolejne lata to na pewno świetna decyzja dla zabrzańskiego klubu. Dzięki temu klub może zachować płynność finansową w kolejnych latach. Bezpieczeństwo finansowe to podstawa, aby móc swobodnie budować drużynę. A wpływy sponsorskie pełnią ważną część budżetu każdej drużyny. Dodajmy, że branding związany z Węglokoksem zawarty jest w wielu miejscach na stadionie, a także znajduje się na oficjalnych koszulkach meczowych drużyny.