Potworna tragedia na drogach Zabrza: kierowca śmieciarki nie zauważył pieszego

W Zabrzu, w dniu dzisiejszym, miało miejsce zdarzenie, które wstrząsnęło lokalną społecznością. Mężczyzna kierujący śmieciarką na jednej z osiedlowych dróg nie dostrzegł przechodzącej kobiety, co niestety doprowadziło do jej śmierci.

Wiadomość o tym tragicznym wydarzeniu przekazała Komenda Miejska Policji w Zabrzu. 20 października, w piątkowy dzień, spokój miasta został brutalnie zakłócony. Około godziny 12:45 na osiedlu Janek, niedaleko ulicy Sportowej, doszło do dramatycznego wypadku drogowego. W rezultacie tego incydentu jeden z mieszkańców Zabrza stracił życie.

Jak informuje młodszy aspirant Sebastian Bijok, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu, kierowca ciężarówki jedzącej po ulicach miasta w celu odbioru odpadów nie zauważył kobiety, która poruszała się pieszo ze swoim wózkiem na zakupy. Niestety, próby ratunkowe podjęte przez służby medyczne okazały się niewystarczające i kobieta zmarła.

Na miejscu wypadku nadal prowadzone są działania przez różne służby ratunkowe, w tym policję, straż pożarną i zespoły medyczne. Próbują one zarówno ustalić dokładne okoliczności tego tragicznego incydentu, jak i zapewnić bezpieczeństwo na drogach miasta.

Dodaj komentarz