Zabrzańskie lodowisko otwiera swoje podwoje dla miłośników łyżwiarstwa już 2 grudnia!

Jest to informacja, która z pewnością zachwyci wielu pasjonatów jazdy na łyżwach. Zabrzański Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR) ogłosił, że już od nadchodzącej soboty, czyli 2 grudnia, wszyscy chętni będą mogli przetestować swoje umiejętności na miejscowym lodowisku.

Sezon zimowy na lodowisku w Zabrzu rozpoczyna się tak wcześnie, jak tylko to możliwe – już pierwszy weekend grudnia! Atrakcja ta jest niezmiennie umiejscowiona na skwerze przy ulicy Powstańców Śląskich, gdzie była również w poprzednich latach. Dobre wieści to także fakt, że lodowisko będzie otwarte każdego dnia tygodnia, a zatem można korzystać z niego przez pełne siedem dni. W tym samym miejscu funkcjonować będzie również wypożyczalnia łyżew.

MOSiR w Zabrzu wyraził swoje podekscytowanie nadchodzącym sezonem zimowym. „Cieszymy się, bo nadszedł ten magiczny czas – czas, abyśmy razem wrócili na lód i poczuli magię zimy!” – podkreśla ośrodek. MOSiR zaprasza wszystkich, bez względu na wiek czy umiejętności, aby dołączyli do wspólnej zabawy na lodzie. „Niech lodowisko stanie się miejscem spotkań i dobrej zabawy! Razem stworzymy niezapomniane zimowe wspomnienia!” – dodaje.