„Lato w Mieście” 2024 – pełne atrakcji i kreatywnych aktywności dla dzieci podczas letnich wakacji

Wakacje 2024 zbliżają się wielkimi krokami, a z nimi nadchodzi również długo oczekiwany czas wolny dla uczniów. Zaledwie kilka dni dzieli nas od zapadnięcia milczenia w szkołach, gdy ostatni dzwonek ogłosi oficjalne rozpoczęcie letniego odpoczynku. Dla rodziców, którzy zastanawiają się jak zapewnić swoim dzieciom wartościowe i twórcze spędzanie tego okresu zamiast bezmyślnego siedzenia przed ekranem telewizora czy konsolą do gier, mamy doskonałą propozycję. Sprawdźcie program „Lato w Mieście” 2024!

Miasto Zabrze przygotowuje się na letnie wakacje 2024, oferując uczniom ciekawe propozycje na spędzenie tego czasu. Program „Lato w Mieście” jest pełen atrakcji dla dzieci i młodzieży, które z pewnością zadowolą każdego młodego człowieka.

Wśród propozycji programu znalazły się różnorodne atrakcje: gry, zabawy, warsztaty, spektakle teatralne, a także wycieczki. Takie różnorodne działania mają na celu zapewnić, że uczniowie z Zabrza, niezależnie od wieku, nie będą się nudzić podczas wakacji.

Agnieszka Rupniewska, entuzjastka programu, zachęca wszystkich do udziału w tegorocznej edycji. „To szansa, aby młodzi ludzie mogli spędzić wakacyjny czas w sposób aktywny i kreatywny. Program jest pełen atrakcji, które dostarczą dzieciom i młodzieży dużo radości oraz niezapomnianych wspomnień”, mówi Agnieszka.