Zwiedzaj Zabrze z aplikacją

Wszyscy użytkownicy telefonów mogą nabyć nową aplikacją, którą znamy jako „Zabrze w sercu Śląska”. Powstała ona z myślą o wszystkich użytkownikach smartfonów oraz tabletów. Co najważniejsze nie trzeba za nią wcale płacić. To swego rodzaju przewodnik w którym można sprawdzić wszystkie oferty turystyczne oraz zapoznać się z największymi atrakcjami miasta. Przy pomocy aplikacji każdy dowie się w jakich miejscach serwują najlepsze potrawy, gdzie odbywają się ciekawe wydarzenia oraz koncerty. Telefon odszuka miejsce noclegowe oraz obiekt o charakterze sportowo-rekreacyjnym. W sytuacji, kiedy zamiast filiżanki kawy mamy ochotę rozruszać mięśnie i spalić schabowego z obiadu.

Omawiana aplikacja została bardzo dobrze zaplanowana, gdyż można skorzystać ze specjalnych zakładek, które wskazują dla kogo skierowana jest konkretna aktywność czy informacja. Dzielą się więc na atrakcje dla dzieci oraz seniorów. Program umożliwia sprawdzenie atrakcji turystycznych, pieszych oraz samochodowych. Warto skorzystać ze śladów architektury modernistycznej oaz zabytków techniki.

Osoby aktywne ucieszą się, gdyż aplikacja to swego rodzaju kalendarz, który pozwala kontrolować w jakim terminie odbywają  się konkretne koncerty, wydarzenia czy imprezy sportowe bądź kulturalne. Występuje tutaj również lokalizacja GPS, która sprawia, ze każde miejsce można odnaleźć szybko i bez większych trudności. To program dla każdego rodzaju telefonu. Od dzisiaj w Zabrzu nie zgubi się już nikt zarówno mieszkaniec, jak i przyjezdny.