Odbyły się Mistrzostwa Zabrza MTB 2021 o Puchar Prezydenta Miasta

W niedzielę 5 września odbyły się Mistrzostwa Zabrza MTB 2021 o Puchar Prezydenta Miasta, które cieszyły się sporym zainteresowaniem wszystkich mieszkańców i nie tylko. W wydarzeniu sportowym wzięło udział ponad sto osób, które dzielnie walczyły o zwycięstwo w zawodach i zdobycie Pucharu Prezydenta Miasta Zabrze.

Mistrzostwa Zabrza MTB 2021

Organizatorem zawodów w Zabrzu było „Aktywne Zabrze”, a uczestnicy zmierzyli się na specjalnie zagospodarowanej hałdzie, która mieściła się na skrzyżowaniu ulic Hagera oraz Kasprowicza. W zawodach wzięło udział ponad sto osób, a uczestnicy byli w różnym wieku. I warto dodać, że najmłodsza uczestniczka zawodów zorganizowanych w niedzielę 5 września miała tylko 2 lata.

Rozdanie nagród podczas „Pikniku w Rytmie Firmy”

Zawody rowerowe MTB o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze odbiły się szerokim echem wśród mieszkańców i nie tylko. Uczestnicy zaznaczają, że takich zawodów w Polsce wciąż nie jest zbyt dużo. Stąd też możliwość zaprezentowania się w Zabrzu w tak wyjątkowej imprezie była dla nich wielką przyjemnością. Głos na temat całego wydarzenia zabrała także prezydent Zabrza,a więc Małgorzata Mańka-Szulik. Serdecznie pogratulowała ona wszystkim uczestnikom, a także organizatorom, którzy zadbali o każdy szczegół tego dnia. Prezydent Zabrza dodała, że już w piątek 10 września rozdane zostaną wszystkie nagrody podczas trwania imprezy „Piknik w Rytmie Firmy”. Wydarzenie, na którym zostaną rozdane nagrody będzie miało miejsce w specjalnej zabrzańskiej strefie ekonomicznej.

Dodaj komentarz