Rusza konkurs fotograficzny organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu

Pasjonaci fotografii będą mieli możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu. Mowa o XIV edycji Ogólnopolskiego Fotograficznego Konkursu o nazwie „Kreatywne Zabrze”. Tegoroczna edycja opierać będzie się o fotografie w temacie „Sto”. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to „Miasto Zabrze”, a druga „Open”.

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Kreatywne Zabrze”

Konkurs fotograficzny organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu z pewnością jest szansą na ciekawe doświadczenie dla wszystkich pasjonatów fotografowania. Warto dodać, że jest to również szansa na rozpromowanie swoich umiejętności fotograficznych. Najlepsi uczestnicy mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne nagrody konkursowe, ale również na publikację prac w specjalnym katalogu pokonkursowym. Dzięki temu ich prace mogą zostać zaprezentowane szerszemu gronu.

Prace konkursowe można składać do 14 lipca

Uczestnictwo w konkursie fotograficznym jest w pełni darmowe. Uczestnicy nie muszą ponosić żadnych opłat. Już teraz można składać prace konkursowe, a ostateczny termin ich przyjmowania to 14 lipca 2022 roku. Na stronie konkursu znajdziemy więcej informacji na temat szczegółów konkursu oraz regulaminu. Znajduje się tam również formularz zgłoszeniowy, który musi wypełnić każdy uczestnik. Warto dodać, że oficjalny wernisaż został już zaplanowany i odbędzie się 12 września o godzinie 17:00.

Dodaj komentarz