Twórcze wakacyjne atrakcje dla najmłodszych w Parku 12C Sztolni Królowa Luiza

Wczasowicze wciąż korzystają z uroków wakacji, a zakończenie sezonu letniego jest dopiero na półmetku. Tymczasem Park 12C Sztolni Królowa Luiza nieustannie zaskakuje gości swoją różnorodnością atrakcji. Już nadchodzący weekend obfitować będzie we wszelkiego rodzaju eko warsztaty przeznaczone dla dzieci. W trakcie tych niezwykłych zajęć, najmłodsi będą mieli okazję odkrywać jak wiele fascynujących elementów można stworzyć wykorzystując naturalne składniki takie jak kwiaty, liście czy też inne elementy pochodzenia naturalnego.

Warsztaty będą odbywały się w godzinach od dwunastej do szesnastej. Organizatorzy na sobotę zapowiadają m.in. dmuchańce oraz cztery sesje PIANA PARTY z wyrzutami piany, a także kreatywne tworzenie podkładek pod kubek z drewnianych krążków przy użyciu różnokolorowych dekoracji czy płaskorzeźby przedstawiające mamuta, wykonane z ekologicznej skóry i futra. W niedzielę natomiast planowane są działania, podczas których powstaną tratwy zbudowane z patyczków, sznurka i płóciennego żagla. Co więcej, uczestnicy będą mogli stworzyć unikalne obrazy za pomocą nitek i sznurków nawiniętych na szablon utworzony z gwoździ – technikę zwanej „STRING ART”.

Jednocześnie warto przypomnieć, że codziennie istnieje możliwość skorzystania ze specjalnej podziemnej trasy. W tym roku jej motywem przewodnim jest Era lodu. Więcej informacji oraz możliwość zakupu biletów znajduje się na stronie Podziemna Przygoda.