Bezpłatne zajęcia w Dzielnicy Skłodowskiej-Curie

Zarząd dzielnicy Skłodowskiej-Curie, dzięki swojej inicjatywie, umożliwia mieszkańcom udział w bezpłatnych warsztatach. Planowany jest cykl trzech różnorodnych zajęć: hip-hop dla najmłodszych, taniec towarzyski dla osób dorosłych oraz treningi samoobrony dla dzieci. Każdy z tych kursów będzie składał się z dziesięciu jednogodzinnych spotkań.

Miejsce odbywania się wszystkich tych zajęć to siedziba Zarządu Dzielnicy, która znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 38A.

W ofercie dostępne są między innymi warsztaty samoobrony. Uczestnictwo w nich pozwoli na poprawę kondycji fizycznej oraz zdobycie umiejętności niezbędnych do zachowania bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 września, o godzinie 18:00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Aplikacje przyjmowane są mailowo.

Dla miłośników rytmu i ruchu, przygotowane są warsztaty hip-hopu skierowane do dzieci. Pierwsze spotkanie zorganizowane jest na 20 września o godzinie 18:00. Również w tym samym dniu, ale o godzinie 19:00, rozpoczną się zajęcia z tańca towarzyskiego dla dorosłych. Na te ostatnie nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść na miejsce o wyznaczonej godzinie w dniu warsztatów.

Dodaj komentarz