Centrum Szkoleniowe Startupów w Zabrzu zaprasza

Zabrze to miejsce, które stworzyło otoczenie sprzyjające rozwoju przedsiębiorczości. W samym centrum tej transformacji znajduje się Centrum Szkoleniowe Startupów, które stanowi doskonałą platformę dla tych, którzy planują rozpocząć swoją podróż w świecie biznesu. Aktualnie trwa rekrutacja na nowe edycje kursów.

Program noszący nazwę Startup City Zabrze został zainicjowany przez Małgorzatę Mańkę-Szulik w 2019 roku. Miasto stworzyło ten program jako pomoc dla innowatorów i przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje firmy w oparciu o technologie zdrowotne. To sprawiło, że Zabrze stało się miejscem koncentracji technologicznej, zorientowanym na specyficzny sektor technologiczny miasta, ale otwartym na różnorodne kierunki rozwoju.

Dzień dzisiejszy to czas, gdy projekt ten osiągnął znaczny wzrost. Dowodem na to jest nadchodzące szkolenie. Jak podkreśla Janusz Dramski, Oficer ds. Start-upów w Zabrzu, wartość szkolenia szacuje się na 30 tysięcy złotych od uczestnika. Szkolenie obejmuje 128 godzin praktycznego nauczania, 10 godzin indywidualnej nauki z mentorem oraz 2 godziny spotkania z inwestorami. Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto podjąć decyzję jak najszybciej. Formularz zgłoszeniowy można przesłać najpóźniej do 29 września (do godz. 12.00). Kurs będzie realizowany od października 2023 roku do marca 2024 roku i jest skierowany do obecnych, przyszłych i potencjalnych właścicieli firm.

Jeśli jesteś mieszkańcem Zabrza, studiujesz, pracujesz lub prowadzisz firmę w tym mieście i jesteś pełnoletni, kurs jest prawdopodobnie dla ciebie. Udział w nim nie wiąże się z żadnymi opłatami, a uczestnictwo pozwoli Ci poznać doświadczonych trenerów, zdobyć praktyczne doświadczenie w zakresie tworzenia startupów i skorzystać z pomocy mentorów.

Dodaj komentarz